Kā izmantot pokera izredžu kalkulatoru

Kā izmantot IntelliPoker izredžu kalkulatoru
Spēlējot tiešsaistes pokeru PokerStars vietnē, samērā viegli var noteikt, vai Jums paveicās un Jūs vinnējāt lielu banku vai arī Jūs zaudējāt, kaut arī Jums bija milzīgas izredzes uzvarēt. Kungi pārspēja Jūsu dūžus? Nepaveicās. Jūs "turnā" iegājāt "all-in" pret trīs vienādām kārtīm un "riverā" izveidojāt "flush"? Paveicās.

Tomēr nepietiek ar to vien, ka Jūs zināt šo faktu. Daudz svarīgāk ir zināt to, cik lielā mērā šo rezultātu ietekmēja veiksme, jo šīs zināšanas var uzlabot Jūsu pokera iemaņas. Iespējams, ka Jūsu izredzes bija 50/50, bet varbūt, ka "riverā" Jūs saņēmāt vienīgo kārti, kas Jums varēja palīdzēt. Tās ir divas ļoti dažādas situācijas, taču abām ir vienāds iznākums. Vienīgais veids, kā uzzināt to, cik tad ļoti Jums paveicās, ir noskaidrojot, kādas bija Jūsu izredzes vinnēt vai zaudēt šajā situācijā. Aptuveni to var izrēķināt arī galvā, taču Jums tas nebūs jādara, jo IntelliPoker ir savs izredžu kalkulators, kas to paveiks Jūsu vietā.

Sākumā mēs Jūs iepazīstināsim ar to, kā lietot izredžu kalkulatoru, bet pēc tam apskatīsim, kā to izmantot, lai uzlabotu savas iemaņas.


Izredžu kalkulatora lietošana
1. solis: nospiediet uz jebkura spēlētāja un norādiet viņa personīgās kārtis. Lai iegūtu rezultātu, Jums jāievada vismaz vēl viena spēlētāja personīgās kārtis. Bieži vien cīņa par banku notiks starp diviem spēlētājiem, tāpēc pietiek ar divu spēlētāju kārtīm. Tomēr, ja par banku cīnās vairāki spēlētāji, Jūs varat ievadīt arī visu spēlētāju personīgās kārtis! Ja Jūs vienkārši vēlaties uzzināt katras izspēles izredzes pirms "flopa", nospiediet pogu "EVALUATE". Ekrānā būs redzams, kādas procentuāli ir izredzes uzvarēt.

2. solis: bieži vien mēs vēlamies paanalizēt mūsu kārtis vairāk un noskaidrot, cik stipras tās bija "flopā" un "turnā". Lai to izdarītu, vienkārši nospiediet uz jebkuras kopējās kārts un Jūs varēsiet izvēlēties trīs "flopa" kārtis. Kad tas būs izdarīts, nospiediet pogu "OK". Ja Jūs vēlaties uzzināt vēl vairāk un noskaidrot izredzes "turnā", trīs kāršu vietā norādiet četras. Nospiediet pogu "EVALUATE", un Jūs redzēsiet jaunās izredzes.

3. solis: ja Jūs vēlaties vieglāk pārskatāmu veidu, kā salīdzināt spēlētāju kārtis, nospiediet pogu "RESULT". Lai padalītos ar draugiem ar savu veiksmi vai neveiksmi, nospiediet pogu "SHARE" - tomēr, ja Jūs savus draugus gribat saglabāt, Jums nevajadzētu pārāk aizrauties ar zaudējumu stāstiem!

Tas arī viss.

Izredžu kalkulators kā mācību līdzeklis
Kaut arī izredžu kalkulatora izmantošana ir ātra un vienkārša, Jums to nevajadzētu izmantot sarežģītas pokera izspēles laikā. Pirmkārt, ļoti iespējams, ka Jūs nepagūsiet izdarīt savu gājienu, tomēr svarīgāk ir tas, ka Jūs varat tikai minēt to, kādas ir Jūsu pretinieka personīgās kārtis, jo pokers ir nepilnīgas informācijas spēle. Izredžu kalkulators īpaši noder tam, lai pēc spēlēšanas apskatītu savas izspēles.

Jums vajadzētu atzīmēt interesantas izspēles, kurās Jums bija jāpieņem sarežģīts lēmums. Pēc spēlēšanas norādiet savas un kopējās kārtis (ja lēmums bija jāpieņem pēc "flopa") izredžu kalkulatorā, lai uzzinātu, kādas bija Jūsu izredzes uzvarēt. Pieņemsim, ka "flopā" Jums ir nepabeigta "flush" kombinācija un Jūsu pretinieks iet "all-in" ar pārāk lielu likmi. Nezinot izredzes, ir grūti būt pārliecinātam par to, vai Jums likme ir jāvienādo vai arī jāatmet kārtis. Taču pēc tam, kad Jūs būsiet ievadījis kārtis izredžu kalkulatorā un noskaidrojis to, ka Jūsu izredzes uzvarēt ir aptuveni 33% (kā tas bieži vien ir nepabeigta "flush" gadījumā), matemātiskais rezultāts norādīs uz to, ka likmes vienādošana nepārprotami ir kļūda un pareizs lēmums ir atmest kārtis. Tas ir tāpēc, ka Jums nav atbilstošas bankas izredzes, lai vienādotu likmi - to Jūs varat uzzināt tikai tad, ja Jūs zināt uzvaras izredzes.

Izredžu kalkulators Jums palīdzēs ne tikai turpmāk pieņemt pareizus lēmumus; tas ir arī lietderīgs palīgrīks, lai noskaidrotu izredzes izšķirošās situācijās, kuras Texas Hold'em spēlēs atkārtojas. Tās var būt kā A-K pret Q-Q (43%/57%), tā arī viena masta 8-7 pret atšķirīgu mastu Q-J (40%/60%) un jebkuras citas.
Tāpēc pirms savas nākamās pokera sesijas izmēģiniet IntelliPoker izredžu kalkulatoru. Tas ir ne tikai interesants palīgrīks, bet arī nopietns palīgs Jūsu pokera iemaņu uzlabošanā!
Lai saņemtu vēl vairāk pokera stratēģijas padomu, izveidojiet BEZMAKSAS PokerStars kontu un iestājieties mūsu skolā. Ja Jūs jau esat skolas biedrs, kāpēc gan neveikt iemaksu un neizmēģināt šo stratēģiju pie spēļu galdiem?


Tāpat arī mēs Jums ieteiktu iepazīties ar šādiem rakstiem par pokera stratēģiju.


Ļoti spēcīgu kāršu atmešana

Blefošana, otrreiz palielinot likmi

Nepilnu "flush" kombināciju izspēle 
Lai saņemtu vēl vairāk pokera stratēģijas padomu, izveidojiet BEZMAKSAS PokerStars kontu un iestājieties mūsu skolā. Ja Jūs jau esat skolas biedrs, kāpēc gan neveikt iemaksu un neizmēģināt šo stratēģiju pie spēļu galdiem?

Download for Windows Download for Mac

Reģistrējot savu jauno kontu, neizmirstiet ierakstīt mārketinga kodu "SchoolLV", lai saņemtu mūsu "sākuma bonusu". Lūdzu, ņemiet vērā, ka bonusa kodu var ierakstīt tikai reģistrējoties datora programmā.